مشاور سئو

مشاور سئو کیست؟

امروزه بیشتر کسب و کارهای جدید به صورت آنلاین انجام می شوند، که هم به کاهش هزینه ها کمک می کند و هم انعطاف پذیری را افزایش می دهد.

اِشکال این نوع کسب و کار این است که مانند هر کسب و کار دیگری، به مشتری نیاز دارد. این کسب و کار نه تنها باید جذاب به نظر برسد تا برای افراد جالب توجه بوده و آنها را به خرید ترغیب کند، بلکه باید در دسترس باشد و بازدید کننده ها بتوانند به راحتی آن را پیدا کنند.

این جاست که بهینه سازی موتور جستجو یا همان سئو (SEO) وارد عمل می شود، چرا که سئو روشی برای جذب تعداد مطلوبی از کاربران به یک سایت است.

بهینه سازی موتور جستجو یک امر ضروری است، چون هرچقدر هم که یک وب سایت جذاب و پر از اطلاعات مفید باشد، اما اگر کسی نداند چنین وب سایتی وجود دارد، هیچ کس از آن بازدید نخواهد کرد.

موقعیت یک وب سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل یا یاهو، یک سوم به محتوای واقعی سایت و دو سوم به عواملی مانند نظرات کاربران وبلاگ، بوک مارک ها، لینک های ورودی و فیلم ها بستگی دارد.

مشاور سئو
مشاور سئو

 

 

در واقع، اگر یک وب سایت در دو صفحه اول نتایج جستجو یافت نشود، احتمالا جایگاهی نمی گیرد.

اطمینان از اینکه وب سایت تعداد قابل توجهی لینک ورودی دارد و محتوای سایت نیز مرتبط است، منجر به افزایش رتبه بندی وب سایت درموتور جستجو می شود.

یکی از مسئولیت های مهم مشاوران سئو این است که به دنبال کلمات و عبارات کلیدی باشند که با الگوهای جستجوی کاربر مطابقت دارد.

علاوه بر این مشاورین سئو از کلمات و عبارات کلیدی استفاده می کنند تا مقالات و محتوای مرتبط بیشتری برای انتشار در وب سایت تولید کنند.

برای انجام این کار، آنها پیشرفت طبیعی رتبه بندی وب سایت را ارتقا می دهند و برای کمک به مشتری برای توسعه بیشتر محبوبیت سایت خود، از استراتژی ها بهره می برند. این فرایند ساده به نظر می رسد، با این حال، سئو یک شبه اتفاق نمی افتد. در واقع، این فرایندی است که می تواند قبل از رسیدن به نتیجه مورد نظر ماه ها طول بکشد.

 

 

یکی از دلایل استمرار سئو این است که الگوریتم های جستجو به طور منظم تغییر می کنند و مشاور سئو باید حواسش به این باشد که این تغییر چه زمانی اتفاق می افتد

 

سئو یک فرایند مستمر است

یکی از دلایل استمرار سئو این است که الگوریتم های جستجو به طور منظم تغییر می کنند و مشاور سئو باید حواسش به این باشد که این تغییر چه زمانی اتفاق می افتد و در صورت لزوم تنظیمات لازم را اجرا کند.

خدمات پایه ای سئو بر مبنای جذاب تر کردن یک وب سایت است. محتوایی که بر روی سایت قرار داده می شود باید مرتبط و منحصر به فرد باشد تا نظر بازدید کنندگان را جلب کند.

هدف مشاور سئو این است که همۀ اطلاعاتی که مشتری ها نیاز دارند را در اختیارشان قرار دهند و استراتژی های بهینه سازی موتور جستجو را پیاده سازی کنند.

برون سپاری بهینه سازی وب سایت به یک مشاور سئو می تواند برای کسب و کار بسیار مفید باشد و اغلب مزایای بسیار زیادی به همراه دارد. این کار مقرون به صرفه نیز هست چون موجب کاهش نیروی انسانی و نیاز به آموزش های تخصصی خواهد بود،

همچنین موجب می شود شرکت ها تمرکز خود را بر روی هدف اصلی کسب و کار خود بگذارند، درنتیجه راه های بیشتری برای رسیدن به اهداف شرکت به وجود می آید. سطح حرفه ای مشاورین سئو با یکدیگر متفاوت است و شما می توانید بسته به نیاز خود از میان این سطوح انتخاب کنید و تخصص مشاوران اغلب در زمینه های مختلف بهینه سازی و انواع مختلف وب سایت هاست.

استراتژی و فرایند های بهینه سازی وب سایت یک فروشگاه بازرگانی، با بهینه سازی یک وب سایت پورتفولیو متفاوت است، بنابراین حتما کارهای قبلی مشاور و مهمتر از آن، نتایجی که بدست آورده است را بررسی کنید.

با دو یا سه مشاور مختلف مصاحبه کنید و از آنها بخواهید استراتژی هایشان برای افزایش رتبه بندی وب سایت را توضیح دهند و سپس خدمات آنها را با هم مقایسه کنید.

اگر در بحث بهینه کردن وب سایت خود دچار سردرگمی شده اید یا استراتژی لازم را برای سئو کردن وب سایت خود را پیدا نکرده اید کارشناسان و مشاوران سئو نوین نکته های زیادی را در طی ۱۰ سال گذشته تجربه کرده اند که می توانند در اختیار شما قرار دهند

در کنار شما هستیم

مشاور سئو شما    ۰۲۱۲۲۳۱۹۱۶۵

 

برگرفته و تهیه شده در  seonovin  و  slideshare لینکدین